Programma

Wedstrijd programma seizoen 2018/2019




Tijd Wedstr.nr Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats








Zondag 9 December


C jeugd   VAKO DC1 E & O DC2  15 - 15
 
Dames 2 VAKO DS2 Hurry Up DS2 13 - 7
Dames 1 VAKO DS1 SVWW DS1 15 - 18








Zaterdag 15 December


Dames 1 19:30 7141 Kwiek (H) DS1 VAKO DS1 Valkenlaan Hoogeveen
Dames 2 19:45 2143 E & O DS3 VAKO DS2 Angelslo Emmen








Zondag 16 December


D jeugd 16:00 490 VAKO D1 Kwiek (H) D2 De Kamp Vries







Ordedienst:
Ouders van Anouk
Scheidsrechter:
Leonie en Iris









C jeugd 10:00 4736 SVWW DC1 VAKO DC1 De Meer Wijster
Heren 12:30 9166 Cirkeltijgers HS1 V.A.K.O./Actief P. HS1 ACLO Sportcomplex Groningen








Zondag 6 Januari



D jeugd 10:00 1484 HVR '97 D2 VAKO D1 De Hullen Roden
Heren 11:30 9191 V en S HS1 V.A.K.O./Actief P. HS1 Sporthal Lewenborg Groningen
Dames 1 14:40 3188 V en S DS2 VAKO DS1 Sporthal Lewenborg Groningen








Woensdag 9 Januari


Midweek 20:30 5061 HVR '97 DMW2 VAKO DMW1 De Hullen Roden








Zondag 13 Januari



C jeugd 12:00 5281 VAKO DC1 Blue Stars DC1 De Kamp Vries
Dames 1 13:00 7105 VAKO DS1 HVZ-Vivendi DS1 De Kamp Vries
Dames 2 14:10 8053 VAKO DS2 HVZ-Vivendi DS2 De Kamp Vries
Heren 15:20 9198 V.A.K.O./Actief P. HS1 SVBO/E&O HS1 De Kamp Vries







Ordedienst:



Scheidsrechter:


C jeugd

Ouders van Tess
Inge en Dana


Dames 1

Wesley en Jeroen
Bond


Dames 2

Mirthe en Sandra
Bond


Heren

Nicole en Marieke K.
Bond









D jeugd 11:40 2698 Exito D1 VAKO D1 Broekveld Sleen








Woensdag 16 Januari



Midweek
19:15 3290 VAKO DMW1 DFS DMW1 De Kamp Vries







Ordedienst:

Danny
Scheidsrechter:
Coen










Zaterdag 19 Januari


C jeugd 18:30 6448 HVZ-Vivendi DC1 VAKO DC1 De Goorn Oostehesselen








Zondag 20 Januari



D jeugd 16:00 1176 VAKO D1 Exito D2 De Kamp Vries







Ordedienst:
Ouders van Leonie
Scheidsrechter:
Jolanda









Dames 2 13:45 6675 Actief KL. DS2 VAKO DS2 De Zon Klazienaveen
Dames 1 14:40 1442 HVC DS1 VAKO DS1 De Klabbe Emmer-Compascuum
Heren 15:00 9182 Merna HS1 V.A.K.O./Actief P. HS1 Sporthal Leens Leens








Zondag 27 Januari



Dames 2 12:15 7058 VAKO DS2 Borger DS3 De Kamp Vries
Dames 1 13:30 5856 VAKO DS1 Actief KL. DS1 De Kamp Vries
C jeugd 14:45 6685 VAKO DC1 Hurry Up DC1 De Kamp Vries
D jeugd 15:45 9310 VAKO D1 Blue Stars D1 De Kamp Vries







Ordedienst:



Scheidsrechter:


Dames 2

Erik en Niels P.
Bond


Dames 1

Annemarijn en Lisanne R.
Bond


C jeugd

Ouders van Esther
Inge en Leonie


D jeugd

Ouders van Nikeh
Kim en Nienke










Woensdag 30 Januari


Midweek 19:15 2061 VAKO DMW1 Marum DMW1 De Kamp Vries







Ordedienst:

Danny
Scheidsrechter:
Coen










Zaterdag 2 Februari


D jeugd 17:15 5290 Doles D1 VAKO D1 De Borgstee Harkstede
Dames 2 20:15 8021 HVE 2000 DS2 VAKO DS2 Sporthal Erica Erica








Zondag 3 Februari



C jeugd 10:00 9646 Aeolus DC1 VAKO DC1 Wildervanckhal Wildervank
Heren 12:15 9148 Exito HS1 V.A.K.O./Actief P. HS1 Broekveld Sleen
Dames 1 12:55 6196 Unitas DS1 VAKO DS1 De Boerhoorn Rolde








Woensdag 6 Februari


Midweek 20:45 2096 DOS '94 DMW1 VAKO DMW1 De Hulsebosch Dwingelo








Zondag 10 Februari


C jeugd 13:00 5060 VAKO DC1 Jahn II DC1 De Kamp Vries
Dames 1 14:05 7149 VAKO DS1 Cirkeltijgers DS1 De Kamp Vries
Heren 15:20 9199 V.A.K.O./Actief P. HS1 Jahn II HS1 De Kamp Vries







Ordedienst:



Scheidsrechter:


C jeugd

Ouders van Tess
Coen


Dames 1

Jeroen en Niels B
Bond


Heren

Lisanne L. en Agnes
Bond










Zondag 17 Februari


C jeugd 12:00 7383 VAKO DC1 SVBO DC2 De Kamp Vries
Dames 1 13:00 4348 VAKO DS1 HVE 2000 DS1 De Kamp Vries
Heren 14:10 9200 V.A.K.O./Actief P. HS1 Aeolus HS1 De Kamp Vries
Dames 2 15:20 4690 VAKO DS2 SVBO DS2 De Kamp Vries







Ordedienst:



Scheidsrechter:


C jeugd

Ouders van Maika
Gerard en Rik


Dames 1

Tamara en Sabine
Bond


Heren

Nienke en Mirthe
Bond


Dames 2

Hendrik en Joost
Bond









D jeugd 12:10 4017 Kwiek (H) D2 VAKO D1 Valkenlaan Hoogeveen








Woensdag 27 Februari


Midweek 19:15 806 VAKO DMW1 Cirkeltijgers DMW2 De Kamp Vries







Ordedienst:

Danny
Scheidsrechter:
Coen










Zaterdag 9 Maart



Heren 20:45 9162 FHC HS1 V.A.K.O./Actief P. HS1 Iehal Stiens








Zondag 10 Maart



D jeugd 16:00 5049 VAKO D1 HVR '97 D2 De Kamp Vries







Ordedienst:
Ouders van Valerie
Scheidsrechter:
Kim en Sandra









Dames 1 10:15 5827 Exito DS1 VAKO DS1 Broekveld Sleen
C jeugd 11:55 4640 FHC DC1 VAKO DC1 Iehal Stiens
Dames 2 15:15 6486 FHC DS2 VAKO DS2 Iehal Stiens








Woensdag 13 Maart


Midweek 20:30 5488 HVR '97 DMW1 VAKO DMW1 De Hullen Roden








Zondag 17 Maart



D jeugd 12:15 4924 VAKO D1 Exito D1 De Kamp Vries
C jeugd 13:00 4678 VAKO DC1 D.O.S. DC1# De Kamp Vries
Dames 2 14:05 6977 VAKO DS2 DOS DS2 De Kamp Vries
Dames 1 15:20 2324 VAKO DS1 Beilen DS1 De Kamp Vries







Ordedienst:



Scheisdrechter:


D jeugd

Ouders van Ilaria
Erwin en Niels P.


C jeugd

Ouders van Nisha
Marieke P. en Sandra


Dames 2

Erik en Hendrik
Bond


Dames 1

Tamara en Lisanne R.
Bond










Woensdag 20 Maart


Midweek 19:15 4870 VAKO DMW1 Actief P. DMW1 De Kamp Vries







Ordedienst:

Danny
Scheidsrechter:
Coen










Zaterdag 23 Maart


Dames 1 20:15 3656 SVWW DS1 VAKO DS1 Borkerkoel Westerbork








Zondag 24 Maart



D jeugd 10:15 1189 Exito D2 VAKO D1 Broekveld Sleen
C jeugd 11:45 1270 E & O DC2 VAKO DC1 Angelslo Emmen
Dames 2 13:50 5555 Hurry Up DS2 VAKO DS2 De Eendracht Zwartemeer








Donderdag 28 Maart


Midweek 21:00 2573 HVA DMW1 VAKO DMW1 Burg. Lambershal Annen








Zondag 7 April



C jeugd 12:00 6951 VAKO DC1 SVWW DC1 De Kamp Vries
Dames 1 13:00 4857 VAKO DS1 Kwiek (H) DS1 De Kamp Vries
Dames 2 14:10 6886 VAKO DS2 E & O DS3 De Kamp Vries
Heren 15:20 9201 V.A.K.O./Actief P. HS1 Cirkeltijgers HS1 De Kamp Vries







Ordedienst:



Scheidsrechter:


C jeugd

Ouders van Dagmar
Inge en Eline


Dames 1

Wesley en Niels B.
Bond


Dames 2

Lisanne L.en Agnes
Bond


Heren

Marieke K. en Thessa
Bond










Woensdag 10 April


Midweek 19:45 6437 DFS DMW1 VAKO DMW1 Europahal Hoogezand








Woensdag 24 April


Midweek 19:15 2730 VAKO DMW1 HVR '97 DMW2 De Kamp Vries







Ordedienst:

Danny
Scheidsrechter:
Coen





Powered by webXpress