Programma



                              Programma seizoen 2019/2020

Mocht je niet kunnen om de ordedienst of als scheidsrechter bij de wedstrijd waar je op ingedeeld bent dan dien je zelf voor vervanging te zorgen.


Team Tijd Wed. Nr. Thuis Team Uit Team Sporthal Plaats
             
Uitslagen:             
Woensdag 15 Januari          
Midweek 1 6 - 17  H.V.R. '97 DMW2 V.A.K.O. DMW1  
Zondag 19 Januari
Heren  35 - 27 Aeolus HS1 H.V.A. /V.A.K.O. HS1  
Dames 7 - 29    HVE 2000 DS2 V.A.K.O. DS1  
           
           
           
Programma:           
Dinsdag 21 Januari
Midweek 2 20:00 10530 Cirkeltijgers DMW1 V.A.K.O. DMW2 Vinkhuizen Groningen
         
Woensdag 22 Januari
Midweek 1 19:15 10433 V.A.K.O. DMW1 Marum DMW1 De Kamp Vries
Ordedienst:    Danny    Scheidsrechter:  Bert Alberda 
           
Zondag 26 Januari
Dames 13:00 5795 V.A.K.O. DS1 SVBO DS2 De Kamp Vries
B jeugd 14:15 8136 V.A.K.O. DB1 Blue Stars DB1 De Kamp Vries
Heren    15:15     7551 H.V.A. /V.A.K.O. HS1 Jahn II HS2 De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter: 
Dames  Nisha Cherotich en Dagmar Eelman  Bond 
B jeugd  Karen Doets en Jeannet Darwinkel  Daniek Hindriks en Linsey Fraquin 
Heren        Bert Alberda 
         
Woensdag 29 Januari         
Midweek 1  19:15 10407  V.A.K.O. DMW 1   S.V.W.W. DMW1 De Kamp  Vries 
           
Zondag 2 Februari
B jeugd 13:50 5264 V.A.K.O. DB1 Doles DB1 De Kamp Vries
Dames 15:00 5214 V.A.K.O. DS1 Cirkeltijgers DS3 De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter:     
B jeugd  Tamara Jansen en Milou Hoge  Lisanne Liewes en Iris Boekema   
Dames  Ilaria Sasso en Maike Rona Bond     
             
Heren    14:40     7147 H.V.C. HS2 H.V.A. /V.A.K.O. HS1 De Klabbe Emmer compascuum
         
Woensdag 5 Februari
Midweek 2 19:15 10531 V.A.K.O. DMW2 Aeolus DMW1 De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter:  Bert Alberda   
             
Midweek 1 20:45 10441 D.O.S. '94 DMW1 V.A.K.O. DMW1 De Hulsebosch Dwingeloo
           
Zaterdag 8 Februari
Dames 19:00 4457 S.V.W.W. DS2 V.A.K.O. DS1 Borkerkoel Wijster
           
Zondag 9 Februari
B jeugd 11:50 8928 S.V.W.W. DB2 V.A.K.O. DB1 Borkerkoel Wijster
       
Woensdag 12 Februari       
Midweek 2  19:15  10528 V.A.K.O. DMW2 Actief P. DMW1  De Kamp Vries 
Ordedienst:        Scheidsrechter:   
           
Zondag 1 Maart          
Dames  13:00   V.A.K.O. DS1 Hurry Up DS2  De Kamp  Vries 
B jeugd 14:15 4238 V.A.K.O. DB1 H.V.R. '97 DB1# De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter:  
Dames  Sanne Hartlief en Esther Apeldoorn  Bond   
B jeugd  Nanda de Vries en Nienke Klooster  Agnes Meijerhof  en Sonja Tolner
           
Woensdag 4 Maart
Midweek 1 19:15 10457 V.A.K.O. DMW1 H.V.A. DMW2 De Kamp Vries
Ordedienst:  Danny      Scheidsrechter:  Bert Alberda   
             
Midweek 2 20:00 10532 S.V. Hoogersmilde DMW1 V.A.K.O. DMW2 Smeltehal Smilde
           
Zaterdag 7 Maart
Dames 20:15 6852 D.O.S. DS2 V.A.K.O. DS1 De Klabbe Emmer Compascuum
Heren 20:40 4168 H.V.A. /V.A.K.O. HS1 Merna HS1 Burg. Lambershal Annen
           
Zondag 8 Maart
B jeugd 12:40 4902 Exito/ HVZ Vivendi DB2# V.A.K.O. DB1 De Goorn Sleen
           
Woensdag 11 Maart
Midweek 1 20:30 10418 H.V.R. '97 DMW1 V.A.K.O. DMW1 De Hullen Roden
Ordedienst:  Danny      Scheidsrechter:  Bert Alberda 
           
Zondag 22 Maart
Dames 13:00 7832 V.A.K.O. DS1 HVZ-Vivendi DS2 De Kamp Vries
B jeugd 14:15 7536 V.A.K.O. DB1 HVZ-Vivendi/ Exito DB1 De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter:   
Dames  Suzanne Maatje en Anne Wiering  Bond   
B jeugd  Corien Hartlief en Ageeth Gorter  Sandra Albring en Eline Ramaker 
           
Heren  11:55  4989 Hurry Up HS3 H.V.A. /V.A.K.O. HS1 De Eendracht Zwartemeer
             
Donderdag 26 Maart          
Midweek 2 21:00 10534 F.H.C. DMW1 V.A.K.O. DMW2 Iehal Stiens
           
Zondag 29 Maart
Heren 13:50 2758 Beilen HS1 H.V.A. /V.A.K.O. HS1 Drenthehal Beilen
           
Zondag 5 April
Dames 13:00 5535 V.A.K.O. DS1 Actief Kl. DS2 De Kamp Vries
B jeugd 14:15 9947 V.A.K.O. DB1 Hazewind DB1# De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter:     
Dames  Anouk Stoel en Lisan Engberts  Bond     
B jeugd  Harriët Ybema en Vera verwilligen  Nienke Hendriks en Kim Tolner   
             
Heren    14:10     5550 H.V.A. /V.A.K.O. HS1 H.V.R. '97 HS1 Burg. Lambershal Annen 
           
Woensdag 8 April
Midweek 2 19:15 10535 V.A.K.O. DMW2 Assen '75 DMW1 De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter:  Bert Alberda   
             
Midweek 1 19:45 10428 D.F.S. DMW1 V.A.K.O. DMW1 Europahal Hoogezand
           
Woensdag 22 April
Midweek 1 20:00 10409 S.V.W.W. DMW1 V.A.K.O. DMW1 De Meer Wijster
           
Vrijdag 24 April
Midweek 2 21:00 10536 Actief P. DMW1 V.A.K.O. DMW2 De Marsch Paterswolde
           
Woensdag 13 Mei
Midweek 1 19:15 10410 V.A.K.O. DMW1 V en S DMW1 De Kamp Vries
Midweek 2 20:15 10537 V.A.K.O. DMW2 Cometas DMW1 De Kamp Vries
Ordedienst:        Scheidsrechter:     
Midweek 1  Danny      Bert Alberda     
Midweek 2  Danny en hulp midweek 1  Bert Alberda     






Powered by webXpress